Podnieś kwalifikacje i zadowolenie pracowników

Zwiększona produktywność i zmniejszona rotacja pracowników i pracowniczek w organizacji.

Optymalizuj rekrutację i procesy HR

Obniżone koszty zewnętrznego zatrudnienia, dzięki podnoszeniu kwalifikacji kadry.

Mierz ROI szkolenia i oceniaj kwalifikacje

Konkretne wskaźniki pozwalające na planowanie dalszych inwestycji w programy szkoleniowe.

Generuj raporty i statystyki

Pełny wgląd w postępy pracowników i pracowniczek, a także w efektywność programów szkoleniowych.

WSPÓŁPRACA

CyberSkiller i Uczelnie

CyberSkiller to kursy i narzędzia edukacyjne tworzone przez grupę ekspertów i ekspertek akademickich z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu kompetencji IT.

Materiały szkoleniowe CyberSkiller wykorzystywane są na studiach informatycznych oraz na studiach podyplomowych na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wszystkie kursy są regularnie audytowane przez ekspertki i ekspertów akademickich.

Firmę CyberSkiller założył prof. Bogdan Księżopolski, kierownik Katedry Cyberbezpieczeństwa na Akademii Leona Koźmińskiego, zdobywca tytułu najlepszego wykładowcy w latach 2019, 2020, 2021, 2023.

Rozwój Pracowników

UpSkill & ReSkill

Jednym z priorytetów każdej organizacji powinna być inwestycja w rozwój pracowniczek i pracowników, w tym podnoszenie ich kwalifikacji. Nie tylko dlatego, że rozwijający się zespół to klucz do sukcesu i konkurencyjności na rynku, ale także dlatego że zaniedbanie tego obszaru może skutkować utratą lojalności zespołu i zwiększyć rotację na stanowiskach.

UpSkilling i ReSkilling to krok w kierunku zbudowania zgranego, wysoko wykwalifikowanego zespołu gotowego sprostać dzisiejszym i przyszłym wyzwaniom technologicznym. Dołącz do CyberSkiller i skorzystaj z naszej oferty programów nauczania IT:

Generative AI
Business Intelligence
CyberSecurity
DevOps
AI Programmer (Python)
PLATFORMA

Praktyczne podnoszenie kompetencji IT

CyberSkiller oferuje kursy realizowane z wykorzystaniem zaawansowanego systemu edukacyjno-treningowego, opracowanego przez doświadczone specjalistki z branży IT oraz wykładowców akademickich. Rozwiązanie umożliwia skuteczny rozwój kompetencji w obszarze technologii informatycznych, dostosowany do aktualnych trendów, nowoczesnego wymiaru edukacji i wymagań branżowych.

Weryfikacja

Testy umiejętności dla pracowników i pracowniczek

Nie trać czasu na poszukiwanie odpowiednich kandydatów i kandydatek. Nasze rozwiązanie umożliwia inteligentną weryfikację poziomu wiedzy pracowników i pracowniczek, dzięki czemu do programów UpSkill lub ReSkill mogą zostać zaproszone osoby o największych szansach na skuteczny rozwój nowych umiejętności

Identyfikujemy osoby, które mają predyspozycje do dalszej nauki, co umożliwia Twojemu działowi HR podejmowanie decyzji opartych na rzetelnych danych, a nie przeczuciach.

Pomoc

Wsparcie na każdym etapie nauki

W CyberSkiller Twoi pracownicy nie zostają sami. Nasze tutorki i tutorzy są gotowi pomóc na każdym etapie nauki. Bez względu na to, czy są to pytania, konieczność dodatkowych wyjaśnień czy potrzeba dodania motywacji – zapewniamy wsparcie na każdym etapie kształcenia, co przekłada się na szybkie i efektywne osiąganie rezultatów edukacyjnych.

KURSY

Poznaj naszą ofertę szkoleniową

CyberSkiller posiada szeroką ofertę kursów reskillingowych i upskillingowych, które zapewniają jakość kształcenia na poziomie akademickim, przy równoczesnym dopasowaniu do potrzeb pracowników i pracowniczek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami w zakresie programowania, machine learning’u, cyberbezpieczeństwa czy business intelligence.

Generative AI

Zaawansowany 12-tygodniowy kurs upskillingowy wprowadzający i rozwijający praktyczne wykorzystanie AI, a także 2-dniowe warsztaty dla managerów.

Business Intelligence

16-tygodniowy kurs reskillingowy, dzięki któremu możliwe jest skuteczne przekwalifikowanie pracowników na BI developerów gotowych do regularnej pracy w zespole analitycznym.

CyberSecurity

Zaawansowany 12-tygodniowy kurs Cybersecurity – Tester bezpieczeństwa IT, jak i krótki kurs 2-dniowy Cybersecurity dla managerów.

DevOps

12-tygodniowy kurs upskillingowy przygotowuje pracowniczki i pracowników IT do pełnienia roli specjalistów DevOps.

AI Programmer (Python)

12-tygodniowy kurs upskillingowy przygotowuje programistki i programistów do tworzenia modułów sztucznej inteligencji na potrzeby firmy.

Poszukujesz innego kursu?
Wraz z grupą ekspertów i ekspertek akademickich tworzymy również nowe kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb firm.

Napisz do nas: kontakt@cyberskiller.com

KONTAKT

Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu i umów demonstrację platformy