Gotowe do użycia praktyczne labolatoria
Rozwiązanie technologiczne pozwalające na naukę bez konieczności zaawansowanej konfiguracji środowiska pracy, połączone z aktualnymi materiałami dydaktycznymi.
Elastyczny dostęp do platformy
Dostęp do praktycznych zadań programistycznych i laboratoratoryjnych w chmurze. Możliwość nauki w dowolnym czasie i dowolnym miejscu, bez konieczności przebywania stacjonarnie na uczelni.
Automatyczny system sprawdzania zadań
Weryfikacja zadań praktycznych dzięki automatycznemu Code Review, a także weryfikacja wiedzy z teoretycznych wykładów w formie quizów.
Wsparcie studentów na ścieżce kariery IT
Indywidualne wsparcie tutora i system pomocy na każdym etapie nauki. Praktyczne rozwijanie kompetencji w obszarze informatyki, w tym otwarcie drzwi na nowe możliwości edukacji i kariery zawodowej.
WSPÓŁPRACA
CyberSkiller i Uczelnie
CyberSkiller to kursy i narzędzia edukacyjne tworzone przez grupę ekspertów i ekspertek akademickich z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu kompetencji IT.
Materiały szkoleniowe CyberSkiller wykorzystywane są na studiach informatycznych oraz na studiach podyplomowych na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Wszystkie kursy są regularnie audytowane przez ekspertki i ekspertów akademickich.
Firmę CyberSkiller założył prof. Bogdan Księżopolski, kierownik Katedry Cyberbezpieczeństwa na Akademii Leona Koźmińskiego, zdobywca tytułu najlepszego wykładowcy w latach 2019, 2020, 2021, 2023.
PLATFORMA
Nauka na żądanie, w dowolnym czasie i miejscu
Oferujemy elastyczną formę nauki dostosowaną do tempa współczesnego życia. Nasze rozwiązanie umożliwia zdobycie kompetencji IT w dogodnym czasie i miejscu, stwarzając komfortowe warunki przy wykorzystaniu dedykowanego środowiska pracy i zastosowaniu metodologii Learning Experience Design. Naszą misją jest przygotowanie studentów do podjęcia zawodu w obszarze technologii informatycznych oraz odkrywanie nowych talentów.
Jesteśmy polską firmą, słuchającą głosów i potrzeb wykładowców oraz studentów korzystających z naszego rozwiązania. Dążymy do ciągłego doskonalenia, wdrażając innowacje i optymalizując nasz system nauczania, przyczyniając się do budowy jeszcze lepszego doświadczenia edukacyjnego.
CEL
Otwieramy drzwi na nowe możliwości kariery zawodowej
Wspierając biznes w podnoszeniu kwalifikacji pracowników, wiemy, czego oczekują pracodawcy od przyszłych kandydatów. Dlatego naszym nadrzędnym celem jest stworzenie środowiska w którym przygotowujemy studentów na lepszy start w przyszłość i wejście na ścieżkę zawodową świata technologii informatycznych. Nasze rozwiązanie skupia się na praktycznych i angażujących programach edukacyjnych, wspieranych przez tutorów na każdym etapie nauki, a także regularnie poddawanym audytom przez eksperki i ekspertów akademickich.
KURSY
Nasze rozwiązanie wspiera uczelnie na kierunkach podyplomowych
Słuchacze studiów podyplomowych korzystają z platformy CyberSkiller gdzie znajdują się kursy online wraz z praktycznymi i interaktywnymi laboratoriami określonymi w programie studiów. Zapraszamy do zapoznania się z kierunkami wspieranych przez CyberSkiller w zakresie programowania, cyberbezpieczeństwa czy sztucznej inteligencji.
Bioinformatyka
Studenci bioinformatyki rozwijają umiejętności programowania w Pythonie, zdobywając wiedzę na temat kluczowych struktur i zasad programowania. Ponadto, uczą się analizy danych biologicznych przy użyciu bibliotek takich jak BioPython, Matplotlib, NumPy, Statistics, a także poznają obszary baz danych i języka zapytań SQL.
Programista IoT
Studia podyplomowe skupiają się na nauce programowania proceduralnego i systemowego w języku C w środowisku Arduino IDE, umożliwiając studentom tworzenie zaawansowanych projektów Internetu Rzeczy. Uczestnicy zdobędą również umiejętności korzystania z języka Python do programowania sieciowego, komunikacji między węzłami oraz obsługi baz danych SQL.
Programista Python AI
Studia podyplomowe koncentrują się na rozwijaniu umiejętności wyboru odpowiednich metod uczenia maszynowego, umożliwiając słuchaczom odkrywanie wzorców i reguł w danych oraz dobieranie odpowiednich modeli i algorytmów do skutecznego rozwiązania różnorodnych problemów. Program studiów skupia się na praktycznym zastosowaniu języka programowania Python.
Testowanie bezpieczeństwa systemów IT
Studia mają na celu przygotowanie do roli testera bezpieczeństwa systemów IT poprzez przeprowadzanie setek symulowanych cyberataków w chmurze. Słuchacze zdobywają praktyczne doświadczenie, identyfikując słabości i luki w zabezpieczeniach, a także uczą się korzystania z narzędzi, takich jak Kali Linux, Nmap, Wireshark, John the Ripper, Burp Suite, Metasploit, OWASP ZAP Proxy.