Od odważnej idei do transformacji wymiaru edukacji IT

CyberSkiller to miejsce, w którym urzeczywistniamy ideę nowoczesnej edukacji bazującą na badaniach naukowych i latach doświadczenia. Poznaj misję i wartości, które napędzają naszą organizację i są naszym drogowskazem w codziennej pracy.

NASZA MISJA

Kształcimy w zakresie zawodów przyszłości z branży IT

W świecie dynamicznych zmian i postępującego rozwoju technologii podjęliśmy się misji kształcenia w obszarze IT uczniów i uczennic szkół podstawowych, ponadpodstawowych i uczelni wyższych oraz pracowników i pracowniczek firm. Nowoczesny wymiar edukacji to dla nas nie tylko dostarczanie wiedzy i umiejętności, lecz przede wszystkim budowanie elastycznej i angażującej przestrzeni edukacyjnej, w której każda osoba znajduje spersonalizowane wsparcie tutora i inspirację do ciągłego rozwoju. Wierzymy, że edukacja to fascynująca podróż, w trakcie której uczymy się otwierać drzwi do nowych wyzwań i zyskujemy nową perspektywę na wyzwania, które mamy obecnie, czy mieliśmy w przeszłości.

Witaj w świecie CyberSkiller – miejscu, w którym edukacja IT staje się kluczem do świadomego i aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie.

Tworzymy indywidualne ścieżki edukacyjne

Budujemy społeczność twórców i twórczyń przyszłości IT

Przywracamy naturalną radość z edukacji

NASZE WARTOŚCI

Wartości, którymi kierujemy się w biznesie

Kluczowe nie jest jedynie to, co robimy, ale także, w jaki sposób to osiągamy. W CyberSkiller najważniejszy jest człowiek jako jedyna i niepowtarzalna osoba. Wierzymy, że każda jednostka ma unikalny talent, który warto odkrywać i rozwijać. Nasze wartości ukierunkowane są na przekonanie, że edukacja stanowi kluczową siłę transformującą życie jednostek, rodzin i społeczności.

W codziennej pracy stawiamy na relacje oraz pracę projektową, co przekłada się na zaangażowanie zespołu CyberSkiller, a także uczestniczek i uczestników naszych kursów.

Proces dydaktyczny prowadzony jest przez ekspertów i ekspertki w dziedzinie rozwoju kompetencji cyfrowych, którzy wspierani są analizą danych z aktywności kursantów i kursantek na platformie, co gwarantuje osiągnięcie celów edukacyjnych.

W przypadku osób dorosłych zajętych codziennymi obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi podstawową potrzebą jest elastyczność, dlatego około 60% aktywności w naszych kursach to samodzielna nauka na platformie – dzięki temu nasi kursanci i kursantki uczą się, kiedy chcą.

KIM JESTEŚMY?

Zgrany zespół oparty o wspólne cele, wartości i zawodowe ambicje

Posiadamy różne kompetencje i różne doświadczenia ze świata akademickiego, korporacyjnego i startupów. Różnorodność pozwala nam spojrzeć na edukację IT z różnych perspektyw i dostarczać kompleksowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb, rozwiązania.

Jesteś zainteresowany współpracą?Wspólnie zmieniajmy edukację IT na lepsze!

Napisz do nas